top of page

AKTUALITY:

    

 

Podporte našich športovcov 2% zaplatenej dane z príjmov

Aj Ty môžeš byť hrdým sponzorom svojho obľúbeného basketbalového klubu..

     Tak ako v minulých rokoch aj v roku 2016 môžete podporiť náš klub venovaním 2% zaplatenej dane z príjmov za rok 2015. Pre štát sú tieto prostriedky iba kvapkou v rozplytvaných verejných prostriedkoch, pre náš klub je každé euro dôležité. Všetky takto získané prostriedky využijeme na výchovu a rozvoj športu a zdravého životného štýlu mládeže. Už desaťročia vychovávame Vaše deti k disciplíne, dodržiavaniu hierarchie a úcty. Zároveň rozvíjame ich športové cítenie a napĺňame ich potrebu sebarealizácie v konfrontácii s rovesníkmi v našom okrese i celej SR.

 

     Aj Vy môžete podporiť našu snahu a iniciatívu a poukázať nám 2% zaplatenej dane z príjmov za rok 2015. Stačí, ak si vo svojom zamestnaní vyžiadate ročné zúčtovanie dane spolu s výkazom uhradenia dane z príjmu, ktoré je podkladom k poukázaniu 2% dane. Stiahnite si prosím tlačivo Vyhlásenia o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (tlačivo na stiahnutie vo formáte editovateľné pdf nižšie), vyplňte v ňom údaje o Vás a výške Vašej uhradenej dane a odovzdajte ho na daňovom úrade. Alebo sa nám ozvite a my to všetko vyriešime za Vás.

 

      Klub BK ŠPD Rožňava a jeho mladí úspešní športovci by sa radi poďakovali za poskytnuté prostriedky v minulých rokoch a tešia sa na prostriedky, ktoré nám poukážete v roku 2016.

 

     V roku 2015 sme finančné prostriedky získané poukázaním 2% zaplatenej dane využili na zakúpenie športového vybavenia pre našich najmenších basketbalistov, na úhradu vkladov do súťaží a licenčných poplatkov, na základe ktorých Vám môžeme prinášať kvalitný športový zážitok na našich domácich stretnutiach.

 

Ďakujeme.

Údaje potrebné pre daňové priznanie:

Obchodné meno (názov): Basketbalový klub ŠPD - športom proti drogám

IČO: 35562170

Právna forma: Občianske združenie

Sídlo: Námestie baníkov 24, 048 01 Rožňava

 

V prípade otázok alebo nejasností nás prosím neváhajte kontaktovať a my zariadíme všetko v tejto veci za Vás.

Ing. Michal Bagačka, michal.bagacka@gmail.com, +421 905 459 742

   

 

Tlačivo na stiahnutie:

bottom of page